ЗАПИСАТИСЯ НА СТО

КУПИТИ ЗАПЧАСТИНИ НА АВТОМОБІЛІ TOYOTA І NISSAN В УКРАЇНІ

Українські водії з повагою ставляться до японського транспорту завдяки його надійності, якості, а також порівняно доступним за ціною обслуговування та запчастини. Тому частка автомобілів Nissan, Honda, Mitsubishi, а також Mazda, Isuzu, Suzuki і Subaru така велика щодо загальної кількості машин на дорогах.
Автосервіс Samurai спеціалізується саме на японських машинах. Великий досвід саме у цій сфері дозволяє нашим майстрам найефективніше обслуговувати машини з Японії: у спектр робіт входить ремонт двигунів, трансмісій, ходової частини, кузова тощо. Паралельно ми допомагаємо клієнтам купити запчастини на автомобілі Тойота, Сузукі, Міцубісі та інших брендів.

СТО Samurai виділило для себе найбільш надійних виробників та постачальників комплектуючих, тому запчастини в нашому асортименті гарантовано якісні. Для вашої зручності на сайті ми реалізували систему, яка дозволяє підібрати запчастини на автомобілі Ніссан за їх VIN-номером. Якщо він невідомий, у полі пошуку потрібно вказати бренд автомобіля, його модель та рік випуску, тип та об'єм двигуна, вид КПП, тип кузова та його номер. За такою заявкою менеджери зможуть найбільш коректно підібрати деталь, що вас цікавить, з вами зв'яжуться в найкоротший термін.
Як бачите, підбір запчастин для Тойоти не представляє жодних складнощів. Ми не запропонуємо вам неякісні китайські автозапчастини, які не витримують умов нормальної експлуатації через неправильні технології виготовлення — у каталозі лише оригінальні та ліцензійні комплектуючі, які проходять безліч етапів перевірки якості, перш ніж потрапити до кінцевого споживача.

Вибирайте автозапчастини на Ніссан у Samurai — вибирайте якість! Умови доставки та оплати ми намагаємось зробити максимально зручними для кожного автомобіліста — доступна передоплата, післяплата, відправка перевізниками, самовивіз і т.д.
Вгору